Knedlík párty 12. - 14. září

Knedlík párty se po roční odmlce opětovně vrací mezi nás. Letos se bude konat u Tejmiho v Kersku a poprvé to pojmem jako vejkendovou akci s tim že knedle se budoud dělat v sobotu odpoledne a na večer a v pátek něco lehce pogrilujem.

Začátek: Akce je plánovaná od pátku do neděle s tim že knedle se budou dělat v sobotu odpoledne. Takže v pátek na večer bude jen lehký popití pogrilování a možná nějaká příprava věcí na sobotu. Tak pokud někdo nemá čas jet na celej vejkend tak doražte aspoň na sobotu odpoledne nebo na večer.

Jidlo a pití:   knedliky + okurcicky, zelí atd. ke knedlikum je zarizeny takze jidlo brat nemusite. Maximálně něco v pátek na grill. Pivko je zařízený bude soudek nejspíš Pardál a chlazení jakbysmet tak koukejte všichni dorazit at to stačíme vypít a sníst.

Bydleni:  Je tam chatka kde se vyspí asi 8 lidí. Takže si vemte spacák a pokud pojedete autem tak si klidne pribalte i stan jen tak pro sychr vubec nevim kolik tam bude lidi. Zahrada je velká takže je možnost spát jen tak pod širákem nebo si postavit stan.

Penize: No něco pro mě za knedlíky a něco k tomu ale maximalne to vyjde na 50,- uvidí se podle lidí

Sebou: pulitr a spacak, eventuelne stan

Cesta:  vesnice  se jmenuje Kersko a je to asi 30km od Prahy směrem na Poděbrady. Sjeďte na exit na Starý vestec a pak se dejte směrem na Sadskou. A po cestě je tam odbočka na Kersko.