Členové

Ho-Mar
Jeden ze spoluzakladatelů, člověk bez pudu sebezáchovy.Jinak rádoby pilný student. Externě zodpovědný Johny Martina (24)
motto: Bez helmy jen Lincolna, Snowboard is dead, co bolí to sílí.

 
EL Niňo
Druhý ze spoluzakladatelů, vášnivý horolezec a dobyvatel horských vrchů, trekař. Momentálně vyráží na skialpinistický přechod Špicberků.   Jirka  Lichteneger (23)
motto: Do Tanvaldu není nikdy dost daleko.

 

Mafet
Jeden z prvních členů lyžař, grindař,... , kterého nakazil Homar a stává se z něj blázen. Ivan Strouhal (23).

 
Bourák
Jeden z umírněnějších členů Los Picos. Intenzivně silný, často kameraman a Kuchař. Vojta Martina (23)
motto: Co je zelený to je zkažený.

 

El Diviš
Alias Tejmi nosič pípy, sudů běžkař magor, vášnivý tanečník, duší Ragbista. Jan Tejmar (24)
motto: Hlavou zeď prorazíš.

 
El Kalous
Tenhle týpek s námi navštívil snad všechny sporty. Momentálně se věnuje svému slalomáku a v létě wakeboardu. David Markalous (23)

 
Niki
Dříve se mu říkalo "Kousač" je to obyvatel čtvrti Komořany to je někde za Ostravou. Jinak to je všestranný sportovec a koho může toho kousne do hlavy. A hlavně dá se do všeho krásně lehce vyhecovat.

 
El Blááža
Nebo Bláha čí Aláh jak kdo chcete je to takovej trochu blázen. Je o dost vyšší, ale podle pacek nesoudě. Vyznačuje se tím že i v zimě nosí kraťasy a je hroznej flegmatik, ale jeho pády jsou proslavený nejen v Los Picos. (23)

 

La Pepa
Alias Štěpa je teprve druhá členka v Los Picos. Je to profi instruktorka  Lyžování a občas i Aerobicu.Dlouhodobá přítelkyně Mafeta. K jejímu přijetí přispěl její slavnej pád na Džbánu.

 
Dr. Wattson
Freeskiingový guru, jehož rady kolují nejen na serveru WWW.FREESKIING.CZ , ustojí i sebevětší šíleností samozřejmě  "na nohy" a o jeho CORK 1080 na trampolíně ani nemluvě. Jeho záliba ve starších ženách (55 a více) na první pohled trošku zarazí, ale freeskieři jsou již takoví. Lukáš Němeček