Krocanokejta 5.-7.6.09

Tak opět po roce se chystá tradiční akce s pečením letos už ne pašíka ale krocanokejty. Opět u Bláhy na chajdě. Tak si všichni udělejte čas a doražte, chro, chro, kro, kro.

Začátek:
akce ofiko začíná až v sobotu ráno, kdy se začíná pect krocanokejta. Ale neni problem dorazit i driv. Par odvazlivcu tam bude od patku večer pripravovat krocana a kejtu a je taky potreba dojit na drevo, takze kdy dorazite je na vas

Jidlo a pití:
prasatko + naky chleby, horcice, okurcicky atd. k masu je zarizeny takze jidlo brat nemusite, Pivko budou soudky takze si privezte pulitr, no a nealko vino atd. si kazdej privezte sam

Bydleni:
V chate je mista dost,ale da se spat pohodlne i venku pod pristreskem . Takze si vemte spacak a pokud pojedete autikem tak si klidne pribalte i stan jen tak pro sychr vubec nevim kolik tam bude lidi. Nebo je moznost spat jen tak pod sirakem zahrada je velka.

Penize:
pocitejte s tim ze maso plus ingredience vyjde asi na 2000,- takze to vychazi pokud nas bude 20 coz bude tak 100,- na osobu, + pivka jako vzdycky.Prispevek na maso je pro kazdyho kdo si da stejnej, aby z toho nevznikly zas naky problemy.

Sebou:
pulitr a spacak, eventuelne stan, plavky ci kolo jak kdo chcete, a věci na rugby, fotbálek,eventuelne palku na pingpong,proste aby ste se přes den nenudily

Cesta:
vesnice se jmenuje Všenory a je to asi 20km od Prahy.Neni to přímo ve vesnici, ale kousek nad ní v chatový osadě.
GPS poloha 49°55'24.26"N,14°17'44.15"E

Auto:
najdete si vesnici v autoatlasu a dál pokračujte podle mapky dole
Vlak:
Z Hlaváku jezdí vlak každou hodinu ,občas půlhodinu,vlak je to na Beroun (občas Řevnice),zastávka Dobřichovice

Od vlaku :
je to asi 10 min pěšky, cesta se mi nehce vysvětlovat,stejně by to nebylo k pochopení, doporučuji někomu z nás si zavolat ;-)

Mapka:

Takže stručně k mapce,Strakonická - EXIT Všenory,Jílovište , pokračovat na Všenory , ve vesnici první značenou odbočku se dáte doleva,je to skoro o 180°,do kopce a značený to je myslim na Řitka,Černolice. Za vesnicí první odbočku doprava (neni to nijak znaceny),tam jsou hned na výběr tři cesty,dáte se tou levou,mírně do kopce,pokračujete po asfaltce asi 400 m,potom první odbočka po cestě doprava do lesa,už to neni asfaltka (ta pokračuje dál nahoru), Po projetí lesem začíná osada, z mapky by mělo bejt jasný,kde přesně v osadě ta chata je.Přímo k chatě se jde takovou cestičkou mezi dvěma zahradama,auta se parkujou dole u branky.